Aposto Podcasts

Discover our podcast portfolio.

aposto-podcast

Aposto Altı Otuz

Her sabah 06.30'da, Türkiye’den ve dünyadan en önemli gelişmeler, piyasalar, ekonomi, politika, teknoloji, spor ve dahası Aposto Altı Otuz’da 10 dakikalık bir özetle sizlerle.

aposto-podcast

ANGST İnsanları

Kimlik politikaları, insan hakları ve aktivizm kültürü gibi alanlarda çalışan konuklarla bu alanlardaki çözümlerin hayata nasıl entegre edilebileceğini konu alan bir podcast serisi.

aposto-podcast

Atilla Köksal ile Finansal Bakış

Yatırım uzmanı Attila Köksal; finans, birikim ve yatırım konularında yaptığımız hataları inceliyor, nedenlerini arıyor ve bu hatalardan nasıl kaçınabileceğimize dair ipuçları veriyor.

aposto-podcast

Bahar Akıncı ile Başıma Gelmeyen Kalmadı

Seyahat yazarı Bahar Akıncı “Başıma Gelmeyen Kalmadı” programında yolculuklarıyla hayatlarını değiştiren kişileri konuk alıyor. Seyahat etmenin insanı nasıl dönüştürdüğünü, geliştirdiğini ve neler kattığını konuklarından dinliyor.

aposto-podcast

Duende Podcast

Duende Podcast, sizleri sinema ve müzik evrenlerinde bir yolculuğa davet ediyor. Duende, hazırladığı podcast serileriyle müzik ve sinema sektörlerinin önde gelen isimleriyle keşfe çıkıyor, ses getiren film ve albümleri değerlendiriyor.

aposto-podcast

Spektrum Podcast

Aposto'nun politika yayını Spektrum, Son Düzlük podcast serisiyle 2023 seçimlerine giderken her hafta sizlerle oldu. Seçime uzanan yolda gündemdeki gelişmeleri ve olayları değerlendirdi. Siyasi figürleri, akademisyenleri ve gazetecileri konuk aldı.

aposto-podcast

Pareto Podcast

Pareto Spot üst düzey yöneticileri konuk alıyor; iş dünyasındaki dönüşümleri, sektörel gelişmeleri ve gelecek tahminlerini konuklarıyla tartışıyor.

aposto-podcast

Punto Podcast

Gazetecilikten beslenen, spor kültürünü şekillendiren olayları neden ve sonuçlarıyla geniş bir perspektiften ele alan Aposto'nun spor yayını Punto, podcastleriyle bu kanalda. Spor tarihinde iz bırakmış hikayeleri dinlemek, spor camiasının önde gelen isimlerine kulak vermek istiyorsanız Punto Podcast'i takip edebilirsiniz.

aposto-podcast

Neden Popüler Oldu

“Neden Popüler Oldu” popüler kültür akımlarının, ikonlaşmış figürlerin, kült olay ve ürünlerin nasıl bu kadar büyüyüp evrensel fenomenler hâline geldiğini araştırıyor.

aposto-podcast

Yakın Geçmiş

“Yakın Geçmiş”, 1946 yılında yapılan ilk çok partili seçimden günümüze Türkiye'nin siyasi tarihini konu alan bir sesli belgesel serisi.

aposto-podcast

Çayla ilgili çok şey

Çay uzmanı Ece Erel “Çayla ilgili çok şey” podcast serisinde çayın bardaktaki bir içecekten çok daha fazlası olduğunu keşfetmek isteyenleri onun farklı coğrafyalardaki kültürel, felsefi, teknik ve ekonomik yönlerini ele alan bir yolculuğa davet ediyor.

aposto-podcast

Kurumsal Yaşamda Kadın

Kadınların iş dünyasındaki yaşantısına odaklanan Kurumsal Yaşamda Kadın podcast serisi kadınların iş hayatında rollerini ve karşılaştıkları sorunları ele alıyor

aposto-podcast

Cumhuriyet ve Medya

Gazeteci Ümit Alan’ın hazırlayıp sunduğu “Yeni yüzyılı inşa etmek: Cumhuriyet ve medya” podcasti, dünden bugüne medya ve iktidar ilişkilerini mercek altına alıyor. İki haftada bir pazar günleri, tarihçiler ve medya dünyasından kilit isimlerle, cumhuriyet tarihinde basın ve medyanın hikayesini konuşuyor.

aposto-podcast

1 Kitap 1 Mekan Podcast

Duygu Özdemir'in "Kahvemin yanına hangi kitap gider?" sorusudan yola çıkarak başlattığı 1 Kitap 1 Mekan, podcast kanalıyla sizlerle buluşuyor. 1 Kitap 1 Mekan Podcast ilk sezonunda okurluk deneyimlerine odaklanıyor; okur olarak her birimizin yaşadığı ortak ve farklı duyguları, edebi eserler ile iç içe geçirerek inceliyor.