← Tüm haberler

Basın Açıklaması

July 24th, 2022

Apéro’nun Rakılı Podcast’i başladı

Rakının az konuşulan ve yeni keşfedilen yanlarının sohbet konusu yapıldığı Rakılı Podcast, Aposto Radyo’da yayımlanmaya başladı. Rakılı Podcast, iki haftada bir pazar 15.00’te Aposto’nun yemek yayını Apéro’ya eşlik edecek.

aposto-cover

Alışılmış meyhane kültürü, adabımuaşeret ve rakı-balık muhabbetlerinin dışına yelken açan Rakılı Podcast’e iki haftada bir pazar 15.00’te Aposto uygulamalarından ulaşmak mümkün.

rakili-podcast-aposto

Mehmet Gürs ve Cemre Torun

Berkok Yüksel’in hazırlayıp sunduğu programın 17 Temmuz’da yayımlanan ilk bölümünde konuklar yemek yazarı Cemre Torun ve şef Mehmet Gürs oldu. “Rakıda Rönesans” başlıklı bölümde yeni nesil rakı üreticileriyle yeni bir rakı üretme süreçleri, rakının geleceği, yurt dışında rakının nasıl görüldüğü masaya yatırıldı. Türkiye’nin en genç küçük üretim rakısı Prototip’in yanı sıra mevzuatın geleceği, rakı bardakları ve Michelin Rehberi hakkında yorumların da paylaşıldığı sohbete siz de buradan katılabilirsiniz.

Aposto’nun yemek yayını Apéro’ya buradan abone olabilirsiniz.

İllüstrasyonlar: Ezgi Arslan

Aposto Hakkında

Aposto, kullanıcılarına internet aracılığıyla mümkün olan en kolay, doyurucu ve güvenilir biçimde bilgiye ulaşma imkânı sunan bir dijital medya servisidir. Editoryal işbirliği dinamiklerini geliştiren ve farklı içeriklerle keşif deneyimlerini zenginleştiren dijital medya ürünleri üretmektedir. Etik değerlere sahip ve sürdürülebilir gelir modelleri yaratan bir yeni medya servisi olarak gazetecilik, yayıncılık, teknoloji ve tasarımın kesişimindeki ürünleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

Toplamda 1 milyonu aşkın aboneye sahip 70’ten fazla yayını takip etmek için şimdi Aposto’ya katıl.

Diğer Haberler