← Tüm haberler

Basın Açıklaması

December 27th, 2022

Gürültüden uzak, tek bir durak: Aposto Premium

Sınırsız yayın takibi, derinlikli yayınlar, özel podcast serileri, dergi arşivleri, sektörel analizler, uluslarası yayınlardan Türkçe, İngilizce seçkiler ve daha fazlası…

aposto-coverAposto için önemli bir gün. Her biri kendi alanında değer yaratan pek çok yayına, derinlikli yazılara ve podcast’lere, anahtar kelime gruplarından oluşan sınıflandırma özelliğine ve çok yakında gelecek kişiselleştirme seçeneklerine erişim sağlayan yeni abonelik sistemimiz Aposto Premium’u duyurmanın gururunu yaşıyoruz. Aposto Premium günde 1 Lira’ya sınırsız yayın takibi, derinlikli yayınlara, podcast serilerine, sektörel analizlere, uluslararası yayınlardan seçkilere ve her gün genişleyen bir kataloga erişim sağlayacak.Neden bir abonelik modeli? Yeni dijital içerik çağında en iyi iş modelini bulmak için çok zaman harcadık. Gruplanmış veya tekil abonelik yöntemlerini, web3 tabanlı çözümleri, NFT satışlarını ve daha onlarca farklı seçeneği inceledik. Gruplanmamış abonelik seçenekleri yaratıcılara finansal fayda kazandırmak için esnek ve kitle odaklı opsiyonlar sunsa da okur ve etki odaklı değil.

Aposto Premium bilgiyi, yayını, içeriği bir abonelik modelinin arkasına alan bir abonelik modeli değil; bu içeriklere ulaşmayı, bu içeriklerle etkileşim kurmayı, bilgiyi saklamayı mümkün hâle getiren teknolojik özellikler üzerine kurulan bir abonelik modeli olacak. Aposto’da her hafta uygulamalarımıza ve websitelerimize bilgiye ulaşmayı kolay, erişilebilir, tatmin edici kılacak özellikler getirmeye devam edeceğiz.

Aposto olarak en önemli amaçlarımızdan biri hizmetlerimizin tüm dünyada erişilebilir olması. Misyonumuz internet erişimi olan herkese uygun, tatmin edici, güvenilir bir dijital medya hizmeti vermek. Bunu gerçekleştirecek güçlü bir finansal model kurma amacıyla bugün, Aposto’yu her daim cebinizde taşımanıza olanak sağlayan gruplanmış bir abonelik modelini yayına alıyoruz. İnternetin son derece gürültülü dünyasında sizleri; Aposto’ya abone olarak yayınları keşfetmeye davet ediyoruz.

aposto

Ücretsiz kullanılamayacak mı? Aposto 4 yayına kadar takibi ve derlemelerini ücretsiz sunmaya devam edecek. E-posta adresinizle kaydolarak istediğiniz yayınları ücretsiz bir şekilde takip edebilirsiniz, eğer takipteyseniz hiçbir problem olmadan takip etmeye devam edebilirsiniz. Aposto Premium’a içeriklerimizin üzerine inşa ettiğimiz tüm özellikleri kullanabilmek için ayda 30 Lira’ya katılabilirsiniz.

Son olarak: Aposto Premium; 150'den fazla yayın ve podcast, sektör bilgileri, yayın arşivleri, önde gelen gazetecilerin köşe yazıları, alt kültür dergileri, günlük haber derlemeleri ve daha fazlasını sunar. Aposto Premium’la e-posta yayınları, mobil uygulamalar ve web sitesi aracılığıyla sesli ve yazılı içeriklere ulaşabilirsiniz. Tüm içerikleri ister uzun formatlı e-posta yayınlarından ister “Tweet benzeri” tek paragraflık akışlardan okuyabilirsiniz.

Aposto’yu e-posta ya da web üzerinden takip etmek için aposto.com’a, mobil uygulama üzerinden takip etmek için uygulama mağazalarına bekliyoruz.

Aposto’da neler var?

 • Türkiye, Avrupa ve dünyadan gelişmeleri her sabah 5 dakikada özetleyen Türkçe ve İngilizce gündem yayınları.
 • İş dünyası, teknoloji, finans alanlarından günlük ve haftalık gelişmeler.
 • Türkiye ve dünyadan politika üzerine derlemeler, içgörü yazıları.
 • Akademisyenler ve kanaat önderlerinden makaleler.
 • Sektörel rapor, analiz ve röportajlar.
 • Uluslararası yayıncı kuruluşlardan orijinal köşe yazıları.
 • Kültür sanat, sinema, müzik, edebiyat yayınları.
 • Sanatçı röportajları.
 • Yemek, içecek ve seyahat kültürü yayınları.
 • Dergi ve gazete arşivlerinin dijital seçkileri.
 • Mahalle, şehir, etkinlik rehberleri.
 • Gündem okumaları.
 • Tartışma programları, sektör uzmanlarıyla sohbetler.
 • Aposto Radyo’ya özel podcastler.

Diğer Haberler