← Tüm haberler

Basın Açıklaması

April 25th, 2022

Aposto! ekibi büyüyor: Join the band

Aposto! olarak okurlarımıza dünyayı ve Türkiye’yi daha iyi anlamlandırmaları için yalın, güvenilir ve bağımsız içerikler sunuyoruz. Yayıncılık, gazetecilik, teknoloji ve tasarımın kesişimindeki servisimizde amaçladığımız medya dönüşümünü yaratmak için ekibimizi büyütüyoruz. Editoryal, mühendislik, ürün ve partnerlik departmanlarımız için yayınladığımız iş ilanlarına hemen başvurabilirsin. Türkiye’de yeni bir medya akımının geleceğine inananlara sesleniyoruz: Join the band.

aposto-cover

Etik değerlere sahip ve sürdürülebilir gelir modelleri yaratan bir yeni medya servisi olarak Aposto!’da e-posta yayınlarımızla “gürültüden uzak” bir içerik deneyimi ve erişimi sağlıyoruz. Gazetecilik, teknoloji ve tasarımı buluşturan okur odaklı medya servisimizde yeni içerik deneyimleri oluşturmak için ekibimizi büyütüyoruz. Bu kapsamda editoryal, mühendislik, ürün ve partnerlik departmanlarımız için iş ilanları yayınladık.

Aposto!’daki tüm iş ilanlarına kariyer sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Yeni medya akımında keyif alarak çalışmak isteyenlere çağrıda bulunuyoruz: Join the band.

Aposto! Hakkında

Aposto! olarak dünyayı ve Türkiye'yi anlamlandırmak için yalın, güvenilir, bağımsız bir yeni medya servisiyiz. Her sabah 07.30’da Türkiye’den ve dünyadan haberleri kategorik olarak derlediğimiz e-posta yayınımızla “gürültüden uzak” bir haber deneyimi ve erişimi sağlıyoruz. Her hafta iş dünyası, teknoloji, müzik, sinema, spor, politika, seyahat, farkındalık, yemek gibi alanlardaki e-posta yayınlarımızla sektörel derlemeler, analizler, köşe yazıları, incelemeler, söyleşiler ve öneriler paylaşıyoruz. Etik değerlere sahip ve sürdürülebilir gelir modelleri yaratan bir yeni medya servisi olarak gazetecilik, teknoloji ve tasarımın kesişimindeki e-posta yayınlarımızla ve ürünlerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Diğer Haberler