← Tüm haberler

Basın Açıklaması

February 1st, 2022

Aposto! Radyo’da yeni podcast serisi: ANGST İnsanları

Sosyopolitik meseleleri sorgulayan farkındalık yayınımız ANGST, aktivist kültürlerle ilgilenen ve aktivizmi kişisel meselesi hâline getirenleri konuk aldığı ANGST İnsanları içeriği podcast serisine dönüştürdü. Alara Demirel’in moderatörlüğünde her ayın son cumartesi günü Aposto! Radyo’da yayımlanacak ANGST İnsanları’nın ilk konuğu Konuşmamız Gerek Derneği'nin eş kurucusu İlayda Eskitaşçıoğlu oldu.

aposto-cover

ANGST’ın dinleyicileri günümüz dünyasında kaygı yaratan sorunlara ortak çözüm arayışlarına giren kişileriyle bir araya getirdiği ANGST İnsanları podcast serisi Aposto! Radyo’da yerini aldı.

angst-insan

Alara Demirel & İlayda Eskitaşçıoğlu

Her ayın son cumartesi dinleyicileriyle buluşacak olan ANGST İnsanları podcast serisinin regl yoksulluğu ve mücadelesini konu alan açılış bölümüne bu alanda çalışmalarını Konuşmamız Gerek Derneği’nin eş kurucusu İlayda Eskitaşçıoğlu konuk oldu.ANGST İnsanları ve daha pek çok podcast’i dinlemek için Aposto! Radyo’yu takip et.

Aposto! Hakkında

Aposto! olarak dünyayı ve Türkiye'yi anlamlandırmak için yalın, güvenilir, bağımsız bir yeni medya servisiyiz. Her sabah 07.30’da Türkiye’den ve dünyadan haberleri kategorik olarak derlediğimiz e-posta yayınımızla “gürültüden uzak” bir haber deneyimi ve erişimi sağlıyoruz. Her hafta iş dünyası, teknoloji, müzik, sinema, spor, politika, seyahat, farkındalık, yemek gibi alanlardaki e-posta yayınlarımızla sektörel derlemeler, analizler, köşe yazıları, incelemeler, söyleşiler ve öneriler paylaşıyoruz. Etik değerlere sahip ve sürdürülebilir gelir modelleri yaratan bir yeni medya servisi olarak gazetecilik, teknoloji ve tasarımın kesişimindeki e-posta yayınlarımızla ve ürünlerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Diğer Haberler