← Tüm haberler

Basın Açıklaması

March 21st, 2022

Pareto Spot’un İkinci Sezonu Aposto! Radyo’da Başladı

Aposto!’nun ekonomi ve iş dünyası yayını Pareto’nun sektör temsilcileri ve akademisyenlerle evrim geçiren iş modellerini, yıkıcı inovasyonları ve iş dünyasının güncel dertlerini konuştuğu podcast serisi Pareto Spot’un ikinci sezonu başladı. Pareto Spot, 12 bölümlük 2. sezonu ile her pazartesi saat 7.00’de Aposto! Radyo’da yayımlanıyor.

aposto-cover

Geçtiğimiz yıl ekim ayında Oğuzhan Aydın’ın moderatörlüğünde yayına başlayan Pareto Spot, 12 konuklu ilk sezonunu Ocak 2022’de sonlandırdı. Kısa bir dönem arasının ardından Parato Spot, 12 bölümlük ikinci sezonuyla her pazartesi saat 7:00’de Aposto! Radyo’da yayımlanmaya başladı. Pareto Spot, ikinci sezonunu ilk konuğu İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Direktörü Şant Manukyan’la metaverse’ün iş ve yatırım dünyasında ne tür dönüşümlere yol açacağını tartışarak açtı. Podcast’in ikinci bölümde İstanbul Blockchain Women Derneği’nin kurucu ortaklarından akademisyen Çağla Gül Şenkardeş ile şeffaflık, merkeziyetsizlik ve güvenlik temalarıyla öne çıkan blok zinciri teknolojisinin vadettikleri ve sürdürülebilirlik ekseninde nasıl bir avantaj sağladığı ele alındı.

CaglaGulSenkardes

Çağla Gül Şenkardeş
Akademisyen ve İstanbul Blockchain Women Derneği Kurucu Ortağı

Pareto Spot’un şimdiye kadar yayımlanmış tüm bölümlerini aşağıdaki podcast çalma listesinden dinleyebilirsin.Pareto Spot’un gelecek bölümlerinde; Endüstri 4.0 hakkında konuşmak üzere ION Academy kurucusu Ali Rıza Ersoy; telesağlık trendini incelemek üzere PwC Türkiye partnerlerinden Aslı Şen Söylemez ve emlak krizini tartışmak üzere Zingat Genel Müdürü Mehmet Erkek konuk olacak.

Pareto Spot’u ve daha pek çok podcast’i dinlemek için Aposto! Radyo’yu takip et .

Aposto! Hakkında

Aposto! olarak dünyayı ve Türkiye'yi anlamlandırmak için yalın, güvenilir, bağımsız bir yeni medya servisiyiz. Her sabah 07.30’da Türkiye’den ve dünyadan haberleri kategorik olarak derlediğimiz e-posta yayınımızla “gürültüden uzak” bir haber deneyimi ve erişimi sağlıyoruz. Her hafta iş dünyası, teknoloji, müzik, sinema, spor, politika, seyahat, farkındalık, yemek gibi alanlardaki e-posta yayınlarımızla sektörel derlemeler, analizler, köşe yazıları, incelemeler, söyleşiler ve öneriler paylaşıyoruz. Etik değerlere sahip ve sürdürülebilir gelir modelleri yaratan bir yeni medya servisi olarak gazetecilik, teknoloji ve tasarımın kesişimindeki e-posta yayınlarımızla ve ürünlerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Diğer Haberler