← Tüm haberler

Basın Açıklaması

May 5th, 2022

Aposto! Radyo’da Yeni Podcast Serisi: “Multilokal” Sohbetler

3dots’tan Çağıl Özdemir ve Ece Manav’ın hazırladığı yeni podcast serisi “Multilokal” Sohbetler, Aposto! Radyo’da yayımlanmaya başladı. İlhamını Taiye Selasi’nin çoklu yerlilik ve aidiyet temalı TED konuşmasından alan seri; birden fazla lokasyonda evde hissetme ve üretme deneyimini, bunun hem kişisel hem profesyonel hayata etkilerini ve beraberinde getirdiği yaşam tarzlarını ele alacağı bir akışa sahip.

aposto-cover

Farklı yerlerde lokal hissetmenin yol açtığı değişimler ve mekânların dönüşümüne dair tanıklıkların yanı sıra nelerin sabit kalıp seyahate eşlik edebildiğinin de konuşulduğu “Multilokal” Sohbetler; ayda iki kere, salı günü saat 17.00’de yayımlanacak.

Çağıl Özdemir’in sunduğu podcast serisinin 3 Mayıs Salı günü yayımlanan ilk bölümünün konuğu, Aposto!’nun seyahat ve kültür yayını Soli’de içerik üreten Hazal Yılmaz. Kendisini yazar/gezer olarak tanımlayan ve Londra’nın doğusu ile Galata’da lokal hisseden Hazal Yılmaz’la birlikte farklı mekânlarda evde hissetmenin ve buralardaki sabitlerin üretime katkılarının masaya yatırıldığı sohbete eşlik edebilirsin.“Multilokal” Sohbetler ve daha pek çok podcast’i dinlemek için Aposto! Radyo’yu takip et.

Aposto! Hakkında

Aposto! olarak dünyayı ve Türkiye'yi anlamlandırmak için yalın, güvenilir, bağımsız bir yeni medya servisiyiz. Her sabah 07.30’da Türkiye’den ve dünyadan haberleri kategorik olarak derlediğimiz e-posta yayınımızla “gürültüden uzak” bir haber deneyimi ve erişimi sağlıyoruz. Her hafta iş dünyası, teknoloji, müzik, sinema, spor, politika, seyahat, farkındalık, yemek gibi alanlardaki e-posta yayınlarımızla sektörel derlemeler, analizler, köşe yazıları, incelemeler, söyleşiler ve öneriler paylaşıyoruz. Etik değerlere sahip ve sürdürülebilir gelir modelleri yaratan bir yeni medya servisi olarak gazetecilik, teknoloji ve tasarımın kesişimindeki e-posta yayınlarımızla ve ürünlerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Diğer Haberler