← Tüm haberler

Basın Açıklaması

August 23rd, 2022

Aposto Sunar: “Yeni medya çağında bilgiye nasıl ulaşırız?”

Aposto, geçtiğimiz yıl içerik partneri olduğu ve Keşif Programı kapsamında etkinlikler düzenlediği Bozcaada Caz Festivali’nde bu yıl “Yeni medya çağında bilgiye nasıl ulaşırız?” başlıklı bir panelle yer alacak. Aposto kurucu ortağı ve CFO’su Umutcan Savcı ile BirGün gazetesindeki köşesinde medya eleştirisi ve dijital medya okuryazarlığına dair yazılar kaleme alan Ümit Alan’ın katılımıyla düzenlenecek panel, 28 Ağustos Pazar günü 11.00’de Kasaba Bozcaada’da gerçekleşecek.

aposto-cover

3dots ve fermente tarafından düzenlenen ve 26-28 Ağustos 2022 tarihleri arasında altıncısı gerçekleşecek olan Bozcaada Caz Festivali; Dilan Balkay, İKİ, Yeni Türkü, MonoDrum+, Max Plattner Trio, Nout gibi isimlerin sahne alacağı müzik programının yanı sıra keşif içerikleriyle de üç gün boyunca adanın dört bir yanına yayılacak. Festivalin bu yılki teması olan şifa etrafında şekillenen keşif içeriklerinin odağında toplumsal cinsiyet eşitliği, ekolojik dönüşüm, iklim krizi ve erişilebilirlik olacak. Festivalin keşif programında Aposto da “Yeni medya çağında bilgiye nasıl ulaşırız?” isimli bir panelle yer alacak.

Bozcaada Caz Festivali
Aposto Sunar: “Yeni medya çağında bilgiye nasıl ulaşırız?”, Bozcaada Caz Festivali

Kullanıcılarına internet aracılığıyla mümkün olan en kolay, doyurucu ve güvenilir biçimde bilgiye ulaşma imkânı sunan Aposto; çözüm yöntemleri geliştirdiği “Yeni medya çağında bilgiye nasıl ulaşırız?” sorusuna bu sefer bir oturumda cevap arayacak. Oturumda Aposto kurucu ortağı ve CFO’su Umutcan Savcı ile BirGün gazetesindeki köşesinde medya eleştirisi ve dijital medya okuryazarlığına dair yazılar kaleme alan Ümit Alan yer alacak. İkili, 21. yüzyılda gazetecilik, yayıncılık, teknoloji ve tasarımın kesişiminde bilgiye erişim yollarını konuşacak. 28 Ağustos Pazar günü 11.00’de Kasaba Bozcaada’da ücretsiz katılımla gerçekleşecek panelde buradaki formu doldurarak yer alabilirsiniz.

Aposto Hakkında

Aposto, kullanıcılarına internet aracılığıyla mümkün olan en kolay, doyurucu ve güvenilir biçimde bilgiye ulaşma imkânı sunan bir dijital medya servisidir. Editoryal işbirliği dinamiklerini geliştiren ve farklı içeriklerle keşif deneyimlerini zenginleştiren dijital medya ürünleri üretmektedir. Etik değerlere sahip ve sürdürülebilir gelir modelleri yaratan bir yeni medya servisi olarak gazetecilik, yayıncılık, teknoloji ve tasarımın kesişimindeki ürünleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Toplamda 1 milyonu aşkın aboneye sahip 70’ten fazla yayını takip etmek için şimdi Aposto’ya katıl.

Diğer Haberler