← Tüm haberler

Basın Açıklaması

September 21st, 2022

Bilgiye ulaşmanın yeni adresi: aposto.com

Aposto olarak medya deneyimini e-posta yayınlarının ötesine taşımaya devam ediyoruz. Daha önce duyurduğumuz iOS ve Android mobil uygulamalarımızın arasına artık web uygulamamız da eklendi. Okurlarımızın saatlerce gezinebilecekleri ve keşfetmekten keyif alacakları yayınları kolayca bulabilecekleri gürültüden uzak bir okuma deneyimi sağlayacağımız web uygulamamız aposto.com yayında.

aposto-cover

Aposto’da kullanıcılarımızın zihinlerini viral içeriklerden, spekülasyonlardan ve dezenformasyondan arındıran en iyi bilgi ürünlerini geliştirmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda geçtiğimiz Haziran ayında duyurduğumuz mobil ürünlerimizin yanına aposto.com da eklendi. aposto.com, anlık bildirimlerle yaşamayan veya okuma deneyiminde masaüstü ve iPad ekranlarını tercih eden kullanıcılarımız için bilgiye ulaşmanın yepyeni bir yolu.

Bozcaada Caz Festivali
aposto.com

aposto.com’u okurların yayınlara kolayca abone olabileceği, okuma tercihlerine göre e-posta veya web üzerinden okuma deneyimini yönetebilecekleri veya makaleleri daha sonra okumak üzere kaydederek bireysel okuma listelerini oluşturabilecek bir alan olarak tasarladık. Bu web sitesinin; en güvenilir, tatmin edici ve çeşitli içerik yelpazesini mümkün olan en iyi şekilde sunmamızı sağlayacak birincil alan olduğunu düşünüyoruz.

Bozcaada Caz Festivali
aposto.com’da yayın sayfası

CEO’muz Orhun Canca’nın “Web sitesi, her köşesinde dünyaya bakışınızı değiştirebilecek olağanüstü bir şey bulabileceğiniz bir festival alanı gibi hissettiriyor. aposto.com'a göz atın, sizi festivalimize bekliyoruz” sözleriyle yaptığı daveti tekrarlıyor, sizi 100’den fazla özgün yayının yer aldığı festival alanımıza bekliyoruz.

Aposto Hakkında

Aposto, kullanıcılarına internet aracılığıyla mümkün olan en kolay, doyurucu ve güvenilir biçimde bilgiye ulaşma imkânı sunan bir dijital medya servisidir. Editoryal işbirliği dinamiklerini geliştiren ve farklı içeriklerle keşif deneyimlerini zenginleştiren dijital medya ürünleri üretmektedir. Etik değerlere sahip ve sürdürülebilir gelir modelleri yaratan bir yeni medya servisi olarak gazetecilik, yayıncılık, teknoloji ve tasarımın kesişimindeki ürünleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Toplamda 1 milyonu aşkın aboneye sahip 70’ten fazla yayını takip etmek için şimdi Aposto’ya katıl.

Diğer Haberler