← Tüm haberler

Basın Açıklaması

February 9th, 2022

Ece Çiftçi ile Kendi Hikâyesinin Kahramanları podcast’inin yeni konuğu Aposto! Kurucu Ortağı Umutcan Savcı oldu

Geçtiğimiz Ekim ayında Aposto! Radyo'da yayımlanmaya başlayan Ece Çiftçi ile Kendi Hikâyesinin Kahramanları podcast’inin yeni konuğu Aposto! Kurucu Ortağı Umutcan Savcı oldu.

aposto-cover

Ece Çiftçi’nin kendi yollarını kendileri çizmiş, yetenekleri ve girişimleriyle başarı yakalamış isimlerle buluşarak bu kişilerin ilham veren hikâyelerini paylaştığı podcast serisi Aposto! Radyo’da yeni bölümleriyle devam ediyor. Bugüne kadar alanında etki yaratmış 10 ismin konuk olduğun Ece Çiftçi ile Kendi Hikâyesinin Kahramanları podcast’inin son bölümünde Aposto! Kurucu Ortağı Umutcan Savcı, yaşam hikayesinin bilgiyle kesiştiği alanları ve bu alanların bir araya gelerek nasıl medya girişimine dönüştüğünü anlattı.kendi-hikayesinin

Ece Çiftçi & Umutcan Savcı

Ece Çiftçi ile Kendi Hikâyesinin Kahramanları ve daha pek çok podcast’i dinlemek için Aposto! Radyo’yu takip et.

Aposto! Hakkında

Aposto! olarak dünyayı ve Türkiye'yi anlamlandırmak için yalın, güvenilir, bağımsız bir yeni medya servisiyiz. Her sabah 07.30’da Türkiye’den ve dünyadan haberleri kategorik olarak derlediğimiz e-posta yayınımızla “gürültüden uzak” bir haber deneyimi ve erişimi sağlıyoruz. Her hafta iş dünyası, teknoloji, müzik, sinema, spor, politika, seyahat, farkındalık, yemek gibi alanlardaki e-posta yayınlarımızla sektörel derlemeler, analizler, köşe yazıları, incelemeler, söyleşiler ve öneriler paylaşıyoruz. Etik değerlere sahip ve sürdürülebilir gelir modelleri yaratan bir yeni medya servisi olarak gazetecilik, teknoloji ve tasarımın kesişimindeki e-posta yayınlarımızla ve ürünlerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Diğer Haberler