← Tüm haberler

Basın Açıklaması

April 17th, 2022

Aposto! Radyo’da Ece Çiftçi ile Z Raporu podcast’inin ikinci sezonu başladı.

Ece Çiftçi’nin gençliğin sorunlarını bizzat gençlerin kendileriyle konuştuğu ve olası çözüm önerilerini de gençlerin kendilerinden aldığı podcast programının ikinci sezonu Aposto! Radyo’da başladı.

aposto-cover

Aposto! Radyo, yayıncılarının hazırladığı en iyi programlarından ve gündeme dair 10 dakikalık haber özetlerinden oluşan bir yayın akışına sahip. Sürekli genişleyen kataloğuyla Aposto! Radyo’da sevdiğin yayınları istediğin yerde dinlemek ve özel içeriklere erişmek mümkün. Aposto! Radyo’da geçtiğimiz yıl yayına başlayan programlar da birer birer ikinci sezon açılışlarını yapmaya başladı. Pareto Spot’un ardından Ece Çiftçi ile Z Raporu da Aposto! Radyo’daki ikinci sezonuna başladı.

z-raporu

Ece Çiftçi ile Z Raporu İkinci Sezonu Görseli

Ece Çiftçi ile Z Raporu, 13 Şubat’ta yayımlanan Eren Işık Avcı’nın konuk olduğu programla ilk sezonunu tamamladı. 10 bölümün yer aldığı ilk sezonda Ece Çiftçi ile Z Raporu, gençlerin modern hayattaki sorunlarını, kariyer hedeflerini ve mental çıkmazlarını odağına aldı.

Ece Çiftçi ile Z Raporu’nun şimdiye kadar yayımlanmış tüm bölümlerini aşağıdaki podcast çalma listesinden dinleyebilirsin.Ece Çiftçi ile Z Raporu, 17 Nisan Pazar günü Burak Savaş’ın konuk olduğu 11. bölümüyle ikinci sezonuna başladı. "Nerede bu gençlik hakları??" başlıklı bölümde iki üniversite, bir çift anadal ve kazandığı bursu programıyla kendini her gün yenilemiş ve gençlik sorunlarına seyirci kalmadan Öteki Dernek’in kurucusu olarak bir gençlik sorununa el atmış Burak Savaş’ın çözüm odaklı yaklaşımları konuşuldu. İki haftada bir pazar günü 17.00’de yayımlanan Ece Çiftçi ile Z Raporu’nun ikinci sezonunun ilk bölümünü buradan dinleyebilirsin.

Ece Çiftçi ile Z Raporu ve daha pek çok podcast’i dinlemek için Aposto! Radyo’yu takip et.

Aposto! Hakkında

Aposto! olarak dünyayı ve Türkiye'yi anlamlandırmak için yalın, güvenilir, bağımsız bir yeni medya servisiyiz. Her sabah 07.30’da Türkiye’den ve dünyadan haberleri kategorik olarak derlediğimiz e-posta yayınımızla “gürültüden uzak” bir haber deneyimi ve erişimi sağlıyoruz. Her hafta iş dünyası, teknoloji, müzik, sinema, spor, politika, seyahat, farkındalık, yemek gibi alanlardaki e-posta yayınlarımızla sektörel derlemeler, analizler, köşe yazıları, incelemeler, söyleşiler ve öneriler paylaşıyoruz. Etik değerlere sahip ve sürdürülebilir gelir modelleri yaratan bir yeni medya servisi olarak gazetecilik, teknoloji ve tasarımın kesişimindeki e-posta yayınlarımızla ve ürünlerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Diğer Haberler