← Tüm haberler

Basın Açıklaması

February 2nd, 2022

Eurosport Türkiye, haftalık e-posta yayınıyla Aposto!’da

Avrupa’nın bir numaralı spor kanalı Eurosport, dünyanın en büyük spor etkinliklerinden derlediği özel ve yerel içeriklerle Aposto!’da. Tematik, odaklı ve çok yönlü içerikleriyle sporun gücünü ortaya çıkarmayı amaçlayan Eurosport, her salı günü özenle derlediği spor içerikleriyle Aposto! okurlarıyla buluşacak.

aposto-cover

Eurosport Türkiye, Türkiye’deki ve dünyadaki spor dünyasından derlediği özel içerikleriyle artık her salı Aposto!’da. 27 Ocak’taki ilk sayısında Avustralya Açık ve Pekin Kış Olimpiyatları’na yer veren Eurosport Türkiye, 1 Şubat’ta yayımlanan son sayısında Pekin Kış Olimpiyatları’nda Türkiye’yi kayakla atlama branşında ikinci kez temsil edecek genç sporcu Fatih Arda İpçioğlu’nun röportajını okurlarla paylaştı.

Eurosport Türkiye e-posta yayınının sorumlusu Yiğitcan Genç, “Haftalık yayınlarında hangi spor dallarını, gelişmelerini ve etkinliklerini ağırlıklı olarak göreceğiz?" sorumuza “Hem Eurosport Türkiye hem de sporseverler için oldukça heyecanlı bir spor takvimi var önümüzde. Müthiş bir finalle son bulan Avustralya Açık tenis turnuvasının etkilerini üzerimizden henüz atamamışken 2022 Pekin Kış Olimpiyatları için gün saymaya başladık. Şubat ayını olimpiyat heyecanıyla geçirdikten sonra, Dünya Snooker Şampiyonası, Golf PGA Tur, Formula E ve Roland Garros heyecanını önce Eurosport Türkiye ekranlarında yaşayacak ve bültenlerimize taşıyacağız.”

Eurosport Türkiye’nin haftalık spor yayınına buradan abone ol.

Aposto! Hakkında

Aposto! olarak dünyayı ve Türkiye'yi anlamlandırmak için yalın, güvenilir, bağımsız bir yeni medya servisiyiz. Her sabah 07.30’da Türkiye’den ve dünyadan haberleri kategorik olarak derlediğimiz e-posta yayınımızla “gürültüden uzak” bir haber deneyimi ve erişimi sağlıyoruz. Her hafta iş dünyası, teknoloji, müzik, sinema, spor, politika, seyahat, farkındalık, yemek gibi alanlardaki e-posta yayınlarımızla sektörel derlemeler, analizler, köşe yazıları, incelemeler, söyleşiler ve öneriler paylaşıyoruz. Etik değerlere sahip ve sürdürülebilir gelir modelleri yaratan bir yeni medya servisi olarak gazetecilik, teknoloji ve tasarımın kesişimindeki e-posta yayınlarımızla ve ürünlerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Diğer Haberler