← Tüm haberler

Basın Açıklaması

January 31st, 2022

OMM - Odunpazarı Modern Müze’nin yeni podcast serisi Aposto! Radyo’da

Basın destekçisi olarak iletişim ve podcast prodüksiyonu desteği verdiğimiz OMM - Odunpazarı Modern Müze’nin son sergisi Maziye Bakma Mevzu Derin için hazırladığı yeni podcast serisi Aposto! Radyo’da yayımlanmaya başladı. Sergide eserleriyle yer alan sanatçılarla birlikte günümüz Türkiye’sinin toplumsal aidiyet ve bireysellik kavramlarının irdelendiği sekiz bölümlük seriyi tüm podcast platformlarında Aposto! Radyo kanalı üzerinden dinlemek mümkün.

aposto-cover

OMM’un 10 Aralık’ta açılan ve ismini bir kamyon arkası yazısından alan Maziye Bakma Mevzu Derin sergisi, geçmişten günümüze birey ve toplum arasındaki ilişkilerde belirlenen tekil rollere, kimliğe biçilen tanımlara, toplumsal normlara ve “öteki”yi tanımlama biçimlerine odaklanıyor. 31 Mayıs’a kadar devam edecek sergiye yeni ifade alanları açan OMM, Editöroyal Direktörü Büşra Erkara’nın kolaylaştırıcılığı ve Aposto!’nun desteğiyle aynı ismi taşıyan bir podcast serisi de yayımladı.

Sekiz bölümlük podcast serisinin ilk bölümünde Büşra Erkara, Sinan Tuncay’la sanatçının heteronormatif kültüre meydan okuyan Mahrem-i Umumi ve Olamadığım Adamlara Mahsustur kolaj serilerinin hikâyesini konuştu. Serinin devamında Zeren Göktan, Cansu Yıldıran, Şükran Moral, Mustafa Boğa, Nilbar Güneş, Şener Özmen ve Rehan Miskci’nin eserleri aracılığıyla çok boyutlu zamansal aralıkları konu alan hikâyelerini buradan dinleyebilirsiniz."Gürültüden uzak" bir medya deneyimi için Aposto! e-posta yayınlarına abone ol.

Aposto! Hakkında

Aposto! olarak dünyayı ve Türkiye'yi anlamlandırmak için yalın, güvenilir, bağımsız bir yeni medya servisiyiz. Her sabah 07.30’da Türkiye’den ve dünyadan haberleri kategorik olarak derlediğimiz e-posta yayınımızla “gürültüden uzak” bir haber deneyimi ve erişimi sağlıyoruz. Her hafta iş dünyası, teknoloji, müzik, sinema, spor, politika, seyahat, farkındalık, yemek gibi alanlardaki e-posta yayınlarımızla sektörel derlemeler, analizler, köşe yazıları, incelemeler, söyleşiler ve öneriler paylaşıyoruz. Etik değerlere sahip ve sürdürülebilir gelir modelleri yaratan bir yeni medya servisi olarak gazetecilik, teknoloji ve tasarımın kesişimindeki e-posta yayınlarımızla ve ürünlerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Diğer Haberler